Trasa

V plánu máme 115 etap o průměrné délce asi 25 km. Celkem okolo 3000 km. Vždy po třech dnech běhu plánujeme den volna a po měsíci vždy 4-5 dní volna (zkontrolovat barák,maminku-tchýni…a pod.).

Start: 16.5.2018 v 9:00 u mého rodného domku v Dětmarovicích.

Nejvýchodnější obec na trase: Nová Sedlica u Sniny

Nejjižnější obec trasy:  Patince u Komárna

Nejzápadnější obec trasy:  Pastviny u Aše

Nejsevernější obec trasy:  Rožany u Šluknova

A nyní jednotlivé etapy /datum a kilometráž jsou jen orientační, i etapová místa se můžou operativně změnit/:

1/ 16.5.  –  Dětmarovice  –  Český Těšín  –  39 km

2/ 17.5.  –  Český Těšín   –  Jablunkov     –  27 km

3/ 18.5. –  Jablunkov   –   Oščadnica      –   26 km

4/ 20.5. –  Oščadnica  –  Vychylovka     –   30 km

5/ 21.5. –  Vychylovka  –  Mútne            –   29 km

6/ 22.5. – Mútne   –   Námestkovo         –   28 km

7/ 24.5. – Námestkovo  –  Zuberec        –   38 km 

8/ 25.5. – Zuberec  – Račkova dolina    –   27 km

9/ 26.5. – Račkova dolina – Štrbské pleso – 23 km

10/ 28.5. – Šrbské pleso  –  Hrebienok      –  20 km

11/ 29.5. – Hrebienok – Tatranská Javorina – 20 km

12/ 30.5. – Tatranská Javorina – Veľká Franková – 20 km

13/ 1.6.  – Veľká Franková –  Červený Kláštor –  20 km

14/ 2.6. – Červený Kláštor  – Jarabina u St.Ľubovni – 22 km

15/ 3.6. –  Jarabina  –  Sulín                                     –  22 km

16/ 5.6.  –  Sulín  –  Ruská Voľa                                 –  23 km

17/ 6.6.   –  Ruská Voľa  –  Cigeľka                              –  25 km

18/ 7.6.   –  Cigeľka  –  Ondavka u Bardejova           –  22 km

19/ 9.6.  –  Ondavka  –  Havranec                              –  23 km

20/ 10.6.  –  Havranec  –  Nižný Komarnik              –  24 km

21/ 11.6.  –  Nižný Komarnik  –  Habura                   –  17 km

22/ 13.6.  –  Habura  –   Svetlice                                 –   24 km

23/ 14.6.  –  Svetlice  –  Jalová u Sniny                     –  30 km

24/ 15.6.  –  Jalová  –  Runina                                    –   19 km

25/ 21.6.  –  Runina  –  Ulič                                        –   27 km

26/ 22.6.  –  Ulič    –     Ubľa                                       –    12 km

27/ 23.6.  –   Ubľa   –   Tibava                                    –   25 km

28/ 25.6.  –  Tibava    –   Veľké Kapušany               –     31 km 

29/  26.6.  –  Veľké Kapušany   –   Strážné             –      31km

30/  27.6.  –   Strážné  –  Slovenské Nové Město   –      20 km 

31/  29.6.  –   Slovenské Nové Město  –   Brezina    –    24 km

32/  30.6.  –   Brezina       –      Čaňa                           –    22 km     

33/  2.7.    –    Čaňa            –       Janík                        –    31 km

34/  3.7.    –    Janík           –        Hrkov                     –     23 km

35/  4.7.    –    Hrkov         –      Silická Brezová       –     25 km

36/  6.7.    –    Silická Brezová     –    Rumince        –    30 km   

37/  7.7.   –     Rumince         –          Hostice            –    32 km

38/ 8.7.  –       Hostice          –        Radzovce           –     29 km

39/  10.7.  –    Radzovce       –            Trenč              –    26 km

40/  11.7.  –        Trenč          –          Selešťany         –     32 km

41/   12.7.  –     Selešťany      –           Sečianky         –    25 km     

42/  14.7.  –     Sečianky      –      Ipeľský Sokolec   –    26 km

43/  15.7.  –  Ipeľský Sokolec  –  Kamenica n.Hronom – 30 km

44/  16.7.  – Kamenina n.Hronom  –  Kravany            –   25,5 km

45/  18.7.  –    Kravany   –    Komárno                           –   28,5 km

46/  19.7.  –    Komárno       –        Číčov                        –   29 km

47/  20.7.  –     Číčov             –        Bodíky                     –   29 km

48/  21.7.  –     Bodíky           –         Rusovce                 –   30 km

49/  23.7.  –   Rusovce     –     Devínská Nová Ves      –  26 km

50/  24.7.  –   Devín.Nová Ves   –   Záhorská Ves      –  23 km

51/  25.7.  –    Záhorská Ves    –    Moravský Sv.Ján  –  30 km

52/  26.7.  –   Moravský Sv.Ján    –    Břeclav             –   30 km

53/  31.7.   –     Břeclav       –       Mikulov                     –  23 km

54/  1.8.    –       Mikulov    –     Hevlín                          –  26 km

55/  2.8.   –         Hevlín       –      Chvalovice                –  24 km

56/  4.8.  –        Chvalovice    –     Vranov                     –  28 km

57/  5.8.  –             Vranov      –      Rancířov                 –  25 km

58/  6.8.  –       Rancířov       –        Landštejn              –  26 km

59/  8.8. –           Landštejn      –     Staňkov                 –  27 km

60/  9.8.  –       Staňkov     –     České Velenice            –  27 km

61/  10.8.  –    České Velenice   –   Hojná Voda           –  26 km

62/  12.8.  –     Hojná Voda    –    Dolní Dvořiště         –  28 km

63/  13.8.  –    Dolní Dvořiště    –    Loučovice              –  27 km

64/   14.8.  –    Loučovice   –  Zadní Zvonková             –  27 km

65/   16.8.  –   Zadní Zvonková  –   České Žleby           –  30 km     

66/  17.8.  –        České Žleby       –       Kvilda                –  25 km

67/  18.8.  –            Kvilda        –         Prášily                  –  25 km

68/  20.8.  –       Prášily   –   Hamry u Železné Rudy   –  28 km

69/  21.8.  –           Hamry     –     Všeruby                      –  26 km

70/  22.8.  –          Všeruby    –    Nemanice                   –  25 km 

71/  24.8.  –            Nemanice      –       Diana                 –  31 km

72/  25.8.  –            Diana      –      Milíře u Tachova      –  27 km

74/  26.8.  –              Milíře   –   Tachovská Huť             –  24 km

75/   1.9.    –            Tachovská Huť      –            Cheb      –   24 km

76/   2.9.   –                  Cheb       –         Aš                         –   28 km

77/   3.9.   –                    Aš          –         Vernéřov              –  27 km

78/  5.9.   –                 Vernéřov   –   Luby                          –  27 km

79/  6.9.   –                      Luby    –    Bublava                     –  20 km

80/  7.9.   –                   Bublava   –   Horní Blatná           –   25 km

81/   9.9.  –                Horní Blatná  –  Kovářská              –    23 km

82/  10.9.  –           Kovářská  –  Hora Sv.Šebestiána     –   25 km

83/  11.9.  –  Hora Sv.Šebestiána – Hora Sv.Kateřiny  –    25 km

84/  13.9.  –  Hora Sv.Kateřiny  –  Nové Město             –   30 km

85/  14.9.  –    Nové Město   –    Krásný Les                    –   24 km

86/  15.9.  –   Krásný Les    –     Ludvíkovice                   –   28 km

87/  17.9.  –    Ludvíkovice   –   Vysoká Lípa                   –  24 km

88/  18.8.  –    Vysoká Lípa     –     Brtníky                      –  17 km

89/  19.9.  –      Brtníky    –     Šluknov                             –   28 km

90/  21.9.  –       Šluknov   –   Varnsdorf                          –  28 km

91/  22.9.  –      Varnsdorf    –   Dolní Sedlo                    –   28 km

92/  23.9.  –     Dolní Sedlo  –  Kunratice u Frýdlantu  –  26 km

93/  25.9.  –       Kunratice    –    Bulovka                         –  26 km

94/  26.9.  –    Bulovka   –  Nové Město pod Smrkem   –  20 km

95/  27.9.  –  Nové Město p.Smrkem  –   Harrachov     –   23 km

96/   2.10.  –   Harrachov   –   Špindlerův Mlýn              –   18 km  

97/   3.10.  –   Špindlerův Mlýn  –   Horní Malá Úpa     –   17 km

98/   4.10.  –   Horní Malá Úpa   –   Chvaleč                   –   28 km

99/   6.10.   –     Chvaleč    –       Meziměstí                      –   21 km

100/ 7.10.   –     Mziměstí    –    Otovice u Broumova    –   23 km

101/  8.10.   –        Otovice   –  Náchod                               –  24 km

102/ 10.10.  –        Náchod    –     Šerlich                            –  25 km

103/  11.10.  –         Šerlich        –         Bartošovice          –  25 km

104/  12.10.  –      Bartošovice    –    Králíky                      – 25 km

105/  14.10.   –   Králíky  –  Staré Město p.Sněžníkem   –  25 km

106/  15.10.    –   Staré Město   –   Skorošice                    –  21 lm

107/  16.10.    –   Skorošice   –      Travná                          –  21 km

108/  18.10.   –     Travná   –   Bernartice                          –  24 km

109/  19.10.   –    Bernartice   –   Ondřejovice                  –  25 km

110/  20.10.   –    Ondřejovice  –  Dívčí Hrad                  –   26 km

111/   22.10.   –    Dívčí Hrad   –    Piskořov                     –   28 km

112/  23.10.   –     Piskořov     –     Krnov                          –  16 km

113/  24.10.   –      Krnov         –     Opava                         –   23 km

114/   26.10.  –       Opava        –     Sudice                        –   28 km

115/   27.10.   –      Sudice        –     Hať                             –    29 km

116/   28.10.   –          Hať         –     Dětmarovice            –    25 km